Bez KYC · Hongkong, Singapur, Tokio w jednej cenie · Płać w BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR
Język: Polski
Zamów VPS

Dane o transferze · Hongkong, Singapur, Tokio · 2 listopada 2026

Który VPS w Singapurze, Hongkongu lub Japonii ma niemierzony lub nielimitowany transfer?

Limity ruchu i prędkości portów planów VPS sprzedawanych w trzech miastach, nieliczne oferty bez limitu i co je ogranicza oraz jak azjatyckie limity wypadają w porównaniu z europejskimi u tych samych hostingów.

Ostatnia aktualizacja: · 9 min czytania

Krótka odpowiedź

Który VPS w Singapurze, Hongkongu lub Japonii ma niemierzony lub nielimitowany transfer?

Niewiele, a każdy ma pułap. Na dzień 2 listopada 2026 Lacquerbay naliczyło 102 oferty sprzedawane jako niemierzone lub nielimitowane wśród 953 cen VPS w Hongkongu, Singapurze i Tokio: 24 działały na portach 100 Mbit/s lub mniejszych, a Ultahost nie podał prędkości portu. is*hosting sprzedaje niemierzony ruch na porcie 1 Gbit/s od 39,99 USD miesięcznie; większość pozostałych ma 1 do 4 TB.

Transfer w badaniu z 2 listopada 2026

953

ceny hostingów odczytane w Hongkongu, Singapurze i Tokio

102

sprzedawane jako niemierzone lub nielimitowane, bez limitu TB

24

z tych 102 na porcie 100 Mbit/s lub mniejszym

17 z 22

najtańsze plany 1 vCPU / 1 GB zawierają dokładnie 1 TB miesięcznie

Które plany VPS w Azji są sprzedawane jako niemierzone i przy jakiej prędkości portu?

Plany niemierzone istnieją we wszystkich trzech miastach, a każdy jest ograniczony prędkością portu, zasadą fair use lub minimalnym rozmiarem planu. Tabela wymienia oferty niemierzone znalezione w badaniu, z prędkością portu, którą każdy hosting podaje na własnej stronie.

Oferty VPS bez limitu w Hongkongu, Singapurze i Tokio

HostingMiastaNajmniejszy plan niemierzony i cena miesięcznaCo podaje hostingPrędkość portuKrypto, bez ID przy rejestracji
is*hostingHongkong, Singapur, TokioPremium, 4 vCPU / 8 GB / 50 GB, 39,99 USDNiemierzony w planach Premium i Elite; 1, 2 lub 3 TB w mniejszych1 Gbit/sTak; weryfikacja dokumentu tożsamości wybiórczo, według oceny ryzyka
ServuryHongkongVPS-100, 4 vCPU / 4 GB / 40 GB, 15,59 USD za 31 dniBez limitu; regulamin ustala poziom fair use w okolicach 1 Gbit/s przy 95. percentylu100 Mbit/sTak
UltahostSingapur, TokioVPS Basic, 1 vCPU / 1 GB / 30 GB, 6,89 USDBez limitu zgodnie z własną polityką fair useNiepublikowaneTak
OperaVPSSingapurVPS 512, 1 vCPU / 0,5 GB / 10 GB, 7,99 USDBez limitu, port 1 Gbps1 Gbit/sTylko USDT; polityka weryfikacji dokumentu tożsamości nieustalona
Server.HKHongkong, TokioHK-1H2G, 1 vCPU / 2 GB / 30 GB, 5,00 USDBez limituOd 2 do 14 Mbit/s, zależnie od planuTak
RAKsmartSingapurKonfigurowane w kreatorze, 0,30 USD za Mbit/sBez limitu przy prędkości, którą kupujeszOd 1 do 100 Mbit/sPłatność kryptowalutą za VPS niepotwierdzona

Ceny sprawdzone

Sprawdzone na stronach poszczególnych hostingodawców 2 listopada 2026 r. Linia Singapur u Servury była tego dnia pokazana jako niedostępna. Plan z limitem na szybkim porcie może przenieść więcej danych niż plan bez limitu na wolnym porcie: zobacz następną tabelę.

Ile może przenieść port bez limitu w ciągu miesiąca?

Prędkość portu wyznacza rzeczywisty miesięczny pułap planu bez limitu. Port używany z pełną prędkością, w jednym kierunku, przez 30-dniowy miesiąc przenosi co najwyżej poniższe wolumeny. Współdzielone porty i zasady fair use obniżają realną wartość; żaden z powyższych hostingodawców nie publikuje utrzymywanej prędkości.

Prędkość portu a maksimum, jakie może przenieść w 30 dni

Prędkość portuPułap w 30-dniowym miesiącuW porównaniu z limitem
10 Mbit/sokoło 3,2 TBMniej niż limit 4 TB
30 Mbit/sokoło 9,7 TBOkoło 2,4 razy limit 4 TB
100 Mbit/sokoło 32 TBOkoło 8 razy limit 4 TB
1 Gbit/sokoło 324 TBNigdy nieosiągane na współdzielonym porcie

Arytmetyka: prędkość w bitach na sekundę × 2 592 000 sekund ÷ 8, w terabajtach dziesiętnych. Pułap, a nie zmierzona przepustowość.

Ile ruchu obejmuje VPS w poszczególnych miastach?

Według badania Lacquerbay z 2 listopada 2026 r. 17 z 22 najtańszych planów 1 vCPU / 1 GB sklasyfikowanych w Hongkongu, Singapurze i Tokio zawiera dokładnie 1 TB ruchu miesięcznie; trzy są sprzedawane jako bez limitu, a dwa zawierają więcej. Większe plany zwiększają limit wraz z rozmiarem. Tabela pokazuje ruch pierwszego w rankingu planu w każdym rozmiarze i mieście, u hostów kryptowalutowych, którzy nie proszą o dokument tożsamości.

Ruch najtańszego porównywalnego planu według rozmiaru i miasta

Rozmiar (minimum)HongkongSingapurTokio
1 vCPU / 1 GB / 20 GB1 TB (is*hosting, $6.99)1 TB (VSYS Host, $5.00)1 TB (WebHorizon, $6.00)
1 vCPU / 2 GB / 40 GB2 TB (GreenCloud, $10.00)1 TB (VSYS Host, $7.00)1 TB (WebHorizon, $6.00)
2 vCPU / 4 GB / 80 GB4 TB (GreenCloud, $20.00)2 TB (VSYS Host, $11.00)2 TB (WebHorizon, $12.00)
4 vCPU / 8 GB / 160 GB2 TB (1Gbits, $39.99)4 TB (VSYS Host, $18.00)2 TB (1Gbits, $39.99)

Ceny sprawdzone

Porównywalny = akceptuje kryptowaluty, bez dokumentu tożsamości przy rejestracji, IPv4 w cenie, rozliczenie miesięczne, dostępny w magazynie, co najmniej 1 TB miesięcznie. Pełne ceny według rozmiaru: Ile kosztuje VPS miesięcznie w Hongkongu, Singapurze i Tokio?

Czy hosty dają Azji mniej ruchu niż Europie?

Tak: kilka hostów pobiera w Azji tę samą cenę co w Europie, ale wlicza ułamek ruchu. Ten wzorzec jest zapisany na stronach samych hostów. Niektórzy podają ruch jako bez limitu dla Europy i USA, a jako stały limit dla „innych lokalizacji”, które obejmują Hongkong, Singapur i Tokio.

Limit azjatycki wobec limitu tego samego hosta w Europie lub USA

HostingHongkong, Singapur lub TokioEuropa lub USARóżnica w cenie
Hetzner CloudSingapur: 0,5 do 5 TB; dodatkowy ruch 7,40 € za TBNiemcy i Finlandia: 20 TB; dodatkowo 1,00 € za TBSingapur droższy o 23 do 38%
Servers.GuruSingapur: 1 do 3 TB ruchu wychodzącegoLinia holenderska: 20 TBOsobne plany
VSYS HostSingapur: 1 do 8 TB, bez ochrony DDoSAmsterdam, Ameryka Północna, Kijów: 2 do 32 TBTa sama cena
GreenCloudAzja i Pacyfik: 750 GB do 6 TB w Budget KVMOkoło dwa razy więcej w planach dla USA i UETa sama cena
1GbitsLimit 1 do 4 TBWymienione jako bez limituTa sama cena
MonoVMLimit 0,5 do 4 TBWymienione jako bez limituTa sama cena
Amazon LightsailHongkong: połowa pakietu (plan za 7 $: 1 TB)Tokio i Singapur otrzymują pełny pakiet (plan za 7 $: 2 TB)Ta sama stawka godzinowa

Ceny sprawdzone

Hetzner, VSYS, 1Gbits i MonoVM porównane zgodnie z ich własnymi stronami z 2 listopada 2026 r.; połowa limitu Lightsail dotyczy jego regionu Hongkong wobec regionów Tokio i Singapur.

Które główne chmury zachowują ten sam limit w Azji?

DigitalOcean, Akamai (Linode) i Vultr podają ten sam limit dla planu w Singapurze lub Tokio co gdzie indziej. DigitalOcean pisze, że jego cennik przepustowości nie ma różnic regionalnych i łączy limit wszystkich Dropletów w zespole; dodatkowy transfer kosztuje 0,01 $ za GiB. Linode dodaje limit każdego planu do wspólnej puli konta, z opłatą 0,005 $ za GB powyżej niej; tylko Dżakarta i São Paulo mają własne stawki. Vultr podaje 1 TB w swoim planie za 5,00 $ zarówno w Tokio, Osace, jak i Singapurze.

Amazon Lightsail jest wyjątkiem w Azji: ta sama cena w jego trzech regionach, połowa transferu w Hongkongu i nadwyżka ruchu wychodzącego po 0,14 $ za GB w Tokio, 0,12 $ w Singapurze i 0,09 $ w Hongkongu. Premia Hetznera za Singapur jest rozpisana na Ile kosztuje Hetzner Cloud w Singapurze w porównaniu z Europą?

Ile ruchu zawiera VPS Lacquerbay?

Lacquerbay podaje miesięczny limit w terabajtach dla każdego planu i nie sprzedaje planu bez limitu. Limit jest taki sam w Hongkongu, Singapurze i Tokio. Każdy VPS dostaje własny adres IPv4 i IPv6 /64. Każdy plan podaje miesięczny transfer w terabajtach, liczony od danych wychodzących; ruch ponad ten limit nigdy nie jest rozliczany automatycznie. Każdy plan działa na porcie 1 Gbit/s współdzielonym z innymi VPS na tym samym hoście.

Ruch Lacquerbay na plan, taki sam we wszystkich trzech miastach

PlanvCPU / RAM / dyskRuch miesięcznieRozliczenie miesięczneMiesiąc w umowie 12-miesięcznej
Ink1 vCPU / 1 GB / 20 GB1 TB$5.35$3.75
Ember1 vCPU / 3 GB / 45 GB2 TB$6.42$4.49
Vermilion2 vCPU / 4 GB / 80 GB3 TB$11.78$8.25
Gilt4 vCPU / 8 GB / 160 GB4 TB$19.28$13.50

Szczegóły planu i okresy wynajmu: Ile kosztuje VPS Lacquerbay w każdym mieście?

Jak czytać deklarację przepustowości, zanim kupisz?

Zapytaj o dwie liczby: miesięczny limit w TB i prędkość portu w Mbit/s lub Gbit/s. Jeśli strona podaje tylko jedną, druga jest limitem, o którym Ci nie powiedziano.

  • „Bez limitu” bez prędkości portu: polityka uczciwego korzystania jest rzeczywistym limitem; przeczytaj ją przed złożeniem zamówienia.
  • „Bez limitu” w Europie, limit gdzie indziej: sprawdź, która kolumna dotyczy Hongkongu, Singapuru lub Tokio.
  • Limit z ceną za nadwyżkę: porównaj cenę za dodatkowy TB, od $1.20 u Hetzner w Europie do $8.49 u Hetzner w Singapurze.
  • Ruch przychodzący i wychodzący: Lightsail liczy oba; Hetzner, Servers.Guru i SurferCloud liczą tylko ruch wychodzący.

Najtańsze plany według miast, z uwzględnieniem tych limitów, są uszeregowane na Jaki jest najtańszy VPS w Hongkongu, Singapurze lub Tokio?

Przepustowość VPS w Azji: krótkie odpowiedzi

Czy istnieje VPS w Singapurze z nielimitowaną przepustowością?

Tak, każdy z własnym limitem. Na 2 listopada 2026 is*hosting sprzedawał nielimitowany ruch na porcie 1 Gbit/s od $39.99 miesięcznie, OperaVPS od $7.99 na 1 Gbit/s (0.5 GB RAM), a Ultahost od $6.89 bez podanej prędkości portu.

Czy istnieje VPS w Japonii z nielimitowaną przepustowością?

W Tokio is*hosting i Ultahost sprzedają plany nielimitowane w tych samych cenach co w Singapurze. Plany Server.HK w Tokio są nielimitowane na portach od 6 do 14 Mbit/s.

Ile to jest 1 TB ruchu miesięcznie?

Jeden terabajt miesięcznie to średnio około 3 Mbit/s, jeśli rozłożyć go równomiernie na 30 dni. Strona lub API ze stałym ruchem się zmieści; transmisja wideo lub duże pobierania zwykle wymagają więcej.

Dlaczego plany VPS w Azji obejmują mniej ruchu niż europejskie?

Hostingodawcy nie podają przyczyny na przeczytanych stronach. Wzorzec widać w ich własnych cennikach: Hetzner obejmuje 0.5 do 5 TB w Singapurze wobec 20 TB w Niemczech i Finlandii, a Servers.Guru 1 do 3 TB w Singapurze wobec 20 TB w Holandii.

Czy Lacquerbay sprzedaje VPS bez limitu?

Nie. Każdy plan Lacquerbay podaje swój limit, od 1 TB do 4 TB miesięcznie, tak samo we wszystkich trzech miastach. Każdy plan działa na porcie 1 Gbit/s współdzielonym z innymi VPS na tym samym hoście.

Źródła (13)
  1. Plany VPS w Hongkongu, Singapurze i Japonii ishosting.com/en/vps/sg — is*hosting (read 2026-11-02)
  2. Serwery i warunki w Hongkongu servury.com/servers/hk — Servury (read 2026-11-02)
  3. Hosting VPS (nielimitowana przepustowość) ultahost.com/vps-hosting — Ultahost (read 2026-11-02)
  4. VPS w Hongkongu server.hk/vps — Server.HK (read 2026-11-02)
  5. Plany VPS w Singapurze servers.guru/singapore-vps — Servers.Guru (read 2026-11-02)
  6. VPS NVMe w czterech centrach danych vsys.host/cheap-vps-hosting — VSYS Host (read 2026-11-02)
  7. Budżetowy VPS KVM (przepustowość APAC) greencloudvps.com/budget-kvm-vps.php — GreenCloud (read 2026-11-02)
  8. Strona wdrażania VPS dashboard.1gbits.com/deploy/vps?pid=562 — 1Gbits (read 2026-11-02)
  9. Strona zamówienia VPS dashboard.monovm.com/order/vps/linux-vps/422 — MonoVM (read 2026-11-02)
  10. Chmura, Regular Performance hetzner.com/cloud/regular-performance — Hetzner (read 2026-11-02)
  11. Cennik Amazon Lightsail aws.amazon.com/lightsail/pricing — Amazon Web Services (read 2026-11-02)
  12. Rozliczanie przepustowości docs.digitalocean.com/platform/billing/bandwidth — DigitalOcean (read 2026-11-02)
  13. Wykorzystanie i koszty transferu sieciowego — Akamai (read 2026-11-02)

Od $3.75/miesiąc przy 12 miesiącach · bez KYC

Zamów VPS w Azji