# Який VPS у Сінгапурі, Гонконзі чи Японії має безлімітний або необмежений трафік?

> Який VPS у Сінгапурі, Гонконзі чи Японії має необмежений трафік: квота в ТБ і швидкість порту 35 хостів станом на 2 листопада 2026 року.

- URL: https://lacquerbay.com/uk/asia-vps-bandwidth/
- Оновлено: 2026-11-02
- Видавець: Lacquerbay (https://lacquerbay.com)

Квоти трафіку та швидкості портів тарифних планів VPS, що продаються в трьох містах, кілька безлімітних пропозицій і що їх обмежує, а також порівняння азійських лімітів з європейськими у тих самих хостів.

**Коротка відповідь — Який VPS у Сінгапурі, Гонконзі чи Японії має безлімітний або необмежений трафік?**

Мало, і кожен має стелю. Станом на 2 листопада 2026 року **Lacquerbay** нарахував 102 пропозиції, що продаються як безлімітні або необмежені, серед 953 цін на VPS у Гонконзі, Сінгапурі та Токіо: 24 працювали на портах 100 Мбіт/с або менше, а Ultahost не публікував швидкість порту. is*hosting продає необмежений трафік на порту 1 Гбіт/с від $39.99 на місяць; більшість інших мають від 1 до 4 ТБ.

## Трафік в опитуванні від 2 листопада 2026

- **953** ціни хостів, зчитані в Гонконзі, Сінгапурі та Токіо
- **102** продаються як безлімітні або необмежені, без квоти в ТБ
- **24** з них 102 на порту 100 Мбіт/с або менше
- **17 з 22** найдешевші плани 1 vCPU / 1 ГБ включають рівно 1 ТБ на місяць

## Які тарифні плани VPS в Азії продаються як безлімітні і з якою швидкістю порту?

**Безлімітні плани існують в усіх трьох містах, і кожен обмежений швидкістю порту, правилом добросовісного використання або мінімальним розміром плану.** У таблиці перелічено безлімітні пропозиції, знайдені в опитуванні, із зазначенням швидкості порту, яку кожен хост пише на своїй сторінці.

### Безлімітні пропозиції VPS у Гонконзі, Сінгапурі та Токіо

| Хост | Міста | Найменший безлімітний план і місячна ціна | Що пише хост | Швидкість порту | Криптовалюта, без ID під час реєстрації |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| is*hosting | Гонконг, Сінгапур, Токіо | Преміум, 4 vCPU / 8 ГБ / 50 ГБ, $39.99 | Безлімітний на планах Premium та Elite; 1, 2 або 3 ТБ на менших | 1 Гбіт/с | Так; ID перевіряють вибірково, за оцінкою ризику |
| Servury | Гонконг | VPS-100, 4 vCPU / 4 GB / 40 GB, $15.59 за 31 день | Без ліміту; його умови встановлюють рівень добросовісного використання близько 1 Gbit/s за 95-м перцентилем | 100 Mbit/s | Так |
| Ultahost | Сінгапур, Токіо | VPS Basic, 1 vCPU / 1 GB / 30 GB, $6.89 | Без ліміту згідно з його власною політикою добросовісного використання | Не публікується | Так |
| OperaVPS | Сінгапур | VPS 512, 1 vCPU / 0.5 GB / 10 GB, $7.99 | Без ліміту, порт 1 Gbps | 1 Гбіт/с | Лише USDT; політика щодо ID не визначена |
| Server.HK | Гонконг, Токіо | HK-1H2G, 1 vCPU / 2 GB / 30 GB, $5.00 | Без ліміту | Від 2 до 14 Mbit/s, залежно від тарифу | Так |
| RAKsmart | Сінгапур | Збирається в конфігураторі, $0.30 за Mbit/s | Без ліміту на швидкості, яку ви купуєте | Від 1 до 100 Mbit/s | Криптовалюта для VPS не підтверджена |

*Ціни перевірено 2 листопада 2026 р..*

Прочитано на сайті кожного хоста 2 листопада 2026 року. Лінійка Servury у Сінгапурі того дня була показана як недоступна. Тариф із квотою на швидкому порті може передати більше даних, ніж тариф без ліміту на повільному: дивіться наступну таблицю.

## Скільки може передати порт без ліміту за місяць?

**Швидкість порту задає справжню місячну межу тарифу без ліміту.** Порт, який використовується на повній швидкості, в одному напрямку, протягом 30-денного місяця, передає щонайбільше обсяги, наведені нижче. Спільні порти та правила добросовісного використання знижують реальну цифру; жоден із хостів вище не публікує сталу швидкість.

### Швидкість порту та максимум, який він може передати за 30 днів

| Швидкість порту | Максимум за 30-денний місяць | Порівняно з квотою |
| --- | --- | --- |
| 10 Mbit/s | близько 3.2 TB | Менше за квоту 4 TB |
| 30 Mbit/s | близько 9.7 TB | Приблизно у 2.4 раза більше за квоту 4 TB |
| 100 Mbit/s | близько 32 TB | Приблизно у 8 разів більше за квоту 4 TB |
| 1 Гбіт/с | близько 324 TB | Ніколи не досягається на спільному порті |

Арифметика: швидкість у бітах за секунду × 2 592 000 секунд ÷ 8, у десяткових терабайтах. Це межа, а не виміряна пропускна здатність.

## Скільки трафіку включає VPS у кожному місті?

**Згідно з дослідженням Lacquerbay від 2 листопада 2026 року, 17 із 22 найдешевших планів 1 vCPU / 1 GB, що представлені в Гонконзі, Сінгапурі та Токіо, включають рівно 1 TB трафіку на місяць; три продаються як без ліміту, а два включають більше.** Більші плани збільшують квоту відповідно до розміру. У таблиці показано трафік плану, що посідає перше місце для кожного розміру й міста, від крипто-хостів, які не вимагають ID.

### Трафік найдешевшого порівнянного плану за розміром і містом

| Розмір (мінімум) | Гонконг | Сінгапур | Токіо |
| --- | --- | --- | --- |
| 1 vCPU / 1 GB / 20 GB | 1 TB (is*hosting, $6.99) | 1 TB (VSYS Host, $5.00) | 1 TB (WebHorizon, $6.00) |
| 1 vCPU / 2 GB / 40 GB | 2 TB (GreenCloud, $10.00) | 1 TB (VSYS Host, $7.00) | 1 TB (WebHorizon, $6.00) |
| 2 vCPU / 4 GB / 80 GB | 4 TB (GreenCloud, $20.00) | 2 TB (VSYS Host, $11.00) | 2 TB (WebHorizon, $12.00) |
| 4 vCPU / 8 GB / 160 GB | 2 TB (1Gbits, $39.99) | 4 TB (VSYS Host, $18.00) | 2 TB (1Gbits, $39.99) |

*Ціни перевірено 2 листопада 2026 р..*

Порівнянний = приймається криптовалюта, без ID під час реєстрації, IPv4 включено, помісячна оплата, є в наявності, щонайменше 1 TB на місяць. Повні ціни за розміром: [Скільки коштує VPS на місяць у Гонконзі, Сінгапурі та Токіо?](https://lacquerbay.com/uk/asia-vps-price-index/ "Скільки коштує VPS на місяць у Гонконзі, Сінгапурі та Токіо?")

## Чи дають хости в Азії менше трафіку, ніж у Європі?

**Так: кілька хостів стягують в Азії ту саму ціну, що й у Європі, але включають лише частину трафіку.** Ця закономірність описана на власних сторінках хостів. Деякі вказують трафік як необмежений для Європи та США, а як фіксовану квоту — для «інших локацій», до яких належать Гонконг, Сінгапур і Токіо.

### Азійська квота проти європейської або американської квоти того самого хоста

| Хост | Гонконг, Сінгапур або Токіо | Європа або США | Різниця в ціні |
| --- | --- | --- | --- |
| Hetzner Cloud | Сінгапур: 0,5 до 5 TB; додатковий трафік €7,40 за TB | Німеччина та Фінляндія: 20 TB; додатково €1,00 за TB | Сінгапур дорожчий на 23–38% |
| Servers.Guru | Сінгапур: 1 до 3 TB вихідного трафіку | Лінія Нідерландів: 20 TB | Окремі плани |
| VSYS Host | Сінгапур: 1 до 8 TB, без захисту від DDoS | Амстердам, Північна Америка, Київ: 2 до 32 TB | Та сама ціна |
| GreenCloud | Азійсько-Тихоокеанський регіон: 750 GB до 6 TB на Budget KVM | Приблизно вдвічі більше на планах для США та ЄС | Та сама ціна |
| 1Gbits | Квота 1 до 4 TB | Вказано як необмежений | Та сама ціна |
| MonoVM | Квота 0,5 до 4 TB | Вказано як необмежений | Та сама ціна |
| Amazon Lightsail | Гонконг: половина пакета (план за $7: 1 TB) | Токіо та Сінгапур отримують повний пакет (план за $7: 2 TB) | Та сама погодинна ставка |

*Ціни перевірено 2 листопада 2026 р..*

Hetzner, VSYS, 1Gbits і MonoVM порівняно згідно з даними на їхніх власних сторінках станом на 2 листопада 2026 року; половинна квота Lightsail стосується його регіону Гонконгу порівняно з регіонами Токіо та Сінгапур.

## Які мейнстримні хмари зберігають ту саму квоту в Азії?

**DigitalOcean, Akamai (Linode) і Vultr вказують для плану в Сінгапурі чи Токіо ту саму квоту, що й в інших регіонах.** DigitalOcean пише, що ціноутворення на пропускну здатність не залежить від регіону, і об’єднує квоту всіх Droplets у команді; додатковий трафік коштує $0,01 за GiB. Linode додає квоту кожного плану до спільного пулу облікового запису, з $0,005 за GB понад нього; власні тарифи мають лише Джакарта та Сан-Паулу. Vultr вказує 1 TB на своєму плані за $5,00 однаково в Токіо, Осаці та Сінгапурі.

Amazon Lightsail — виняток в Азії: та сама ціна в трьох його регіонах, половина трафіку в Гонконзі, а вихідний надлишок коштує $0,14 за GB у Токіо, $0,12 у Сінгапурі та $0,09 у Гонконзі. Надбавку Hetzner у Сінгапурі розібрано на сторінці [Скільки коштує Hetzner Cloud у Сінгапурі порівняно з Європою?](https://lacquerbay.com/uk/hetzner-singapore-vps-price/ "Скільки коштує Hetzner Cloud у Сингапурі порівняно з Європою?")

## Скільки трафіку включає VPS від Lacquerbay?

**Lacquerbay вказує місячну квоту в терабайтах для кожного плану й не продає жодного плану без ліміту.** Квота однакова в Гонконзі, Сінгапурі та Токіо. Кожен VPS отримує власну IPv4-адресу та IPv6 /64. У кожному плані вказано місячний трафік у терабайтах, який рахується за вихідними даними; трафік понад цю норму ніколи не тарифікується автоматично. Кожен план працює на порту 1 Gbit/s, спільному з іншими VPS того самого хоста.

### Трафік Lacquerbay за планом, однаковий у всіх трьох містах

| Тариф | vCPU / RAM / диск | Трафік на місяць | Помісячна оплата | Місяць за річної оплати |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| Ink | 1 vCPU / 1 GB / 20 GB | 1 TB | $5.35 | $3.75 |
| Ember | 1 vCPU / 3 GB / 45 GB | 2 TB | $6.42 | $4.49 |
| Vermilion | 2 vCPU / 4 GB / 80 GB | 3 TB | $11.78 | $8.25 |
| Gilt | 4 vCPU / 8 GB / 160 GB | 4 TB | $19.28 | $13.50 |

Деталі планів і терміни оренди: [Скільки коштує Lacquerbay VPS у кожному місті?](https://lacquerbay.com/uk/pricing/ "Скільки коштує VPS за Lacquerbay у кожному місті?")

## Як читати заяву про пропускну здатність, перш ніж купувати?

**Просіть два числа: місячну квоту в TB і швидкість порту в Mbit/s або Gbit/s.** Якщо на сторінці є лише одне, інше — це ліміт, про який вам не сказали.

- **«Unlimited» без швидкості порту:** реальним обмеженням є політика добросовісного використання; прочитайте її перед замовленням.
- **«Unlimited» у Європі, квота деінде:** перевірте, який стовпець стосується Hong Kong, Singapore чи Tokyo.
- **Квота з ціною за перевищення:** порівняйте ціну за кожен додатковий TB — від $1.20 у Hetzner у Європі до $8.49 у Hetzner у Singapore.
- **Вхідний і вихідний трафік:** Lightsail рахує обидва; Hetzner, Servers.Guru і SurferCloud рахують лише вихідний.

Найдешевші плани за містами з огляду на ці ліміти впорядковано на сторінці [Який VPS найдешевший у Hong Kong, Singapore чи Tokyo?](https://lacquerbay.com/uk/cheapest-vps-asia/ "Який найдешевший VPS у Гонконгу, Сінгапурі чи Токіо?")

## Пропускна здатність Asia VPS: короткі відповіді

### Чи є Singapore VPS з необмеженою пропускною здатністю?

Так, кожен зі своїм обмеженням. 2 листопада 2026 року is*hosting продавав безлімітний трафік на порту 1 Gbit/s від $39.99 на місяць, OperaVPS — від $7.99 на 1 Gbit/s (0.5 GB RAM), а Ultahost — від $6.89 без опублікованої швидкості порту.

### Чи є Japan VPS з безлімітною пропускною здатністю?

У Tokyo is*hosting і Ultahost продають безлімітні плани за тими самими цінами, що й у Singapore. Плани Server.HK у Tokyo безлімітні на портах від 6 до 14 Mbit/s.

### Скільки трафіку це 1 TB на місяць?

Один терабайт на місяць у середньому становить близько 3 Mbit/s, якщо розподілити рівномірно на 30 днів. Сайт або API зі стабільним трафіком впишеться; доставка відео чи великі завантаження зазвичай потребують більшого.

### Чому плани Asia VPS включають менше трафіку, ніж європейські?

Хости не наводять причини на прочитаних сторінках. Закономірність видно в їхніх власних прайс-листах: Hetzner включає 0.5–5 TB у Singapore проти 20 TB у Germany та Finland, а Servers.Guru — 1–3 TB у Singapore проти 20 TB у Netherlands.

### Чи продає Lacquerbay безлімітний VPS?

Ні. Кожен план Lacquerbay вказує свою квоту — від 1 TB до 4 TB на місяць, однакову в усіх трьох містах. Кожен план працює на порту 1 Gbit/s, спільному з іншими VPS того самого хоста.

## Джерела

1. [Плани VPS у Hong Kong, Singapore та Japan](https://ishosting.com/en/vps/sg) — is*hosting (read 2026-11-02)
2. [Сервери та умови в Hong Kong](https://servury.com/servers/hk/) — Servury (read 2026-11-02)
3. [VPS-хостинг (безлімітна пропускна здатність)](https://ultahost.com/vps-hosting) — Ultahost (read 2026-11-02)
4. [VPS у Гонконзі](https://server.hk/vps/) — Server.HK (read 2026-11-02)
5. [Плани Singapore VPS](https://servers.guru/singapore-vps/) — Servers.Guru (read 2026-11-02)
6. [NVMe VPS у чотирьох дата-центрах](https://vsys.host/cheap-vps-hosting) — VSYS Host (read 2026-11-02)
7. [Бюджетний KVM VPS (пропускна здатність APAC)](https://greencloudvps.com/budget-kvm-vps.php) — GreenCloud (read 2026-11-02)
8. [Сторінка розгортання VPS](https://dashboard.1gbits.com/deploy/vps?pid=562) — 1Gbits (read 2026-11-02)
9. [Сторінка замовлення VPS](https://dashboard.monovm.com/order/vps/linux-vps/422) — MonoVM (read 2026-11-02)
10. [Cloud, Regular Performance](https://www.hetzner.com/cloud/regular-performance/) — Hetzner (read 2026-11-02)
11. [Ціни Amazon Lightsail](https://aws.amazon.com/lightsail/pricing/) — Amazon Web Services (read 2026-11-02)
12. [Оплата пропускної здатності](https://docs.digitalocean.com/platform/billing/bandwidth/) — DigitalOcean (read 2026-11-02)
13. [Використання та витрати на передавання даних у мережі](https://techdocs.akamai.com/cloud-computing/docs/network-transfer-usage-and-costs) — Akamai (read 2026-11-02)

---

Lacquerbay: Lacquerbay продає Linux KVM VPS у Гонконгу, Сінгапурі та Токіо, з оплатою в криптовалюті та без завантаження документа, що посвідчує особу. Його оператором є DomaineGoat LLC, компанія, зареєстрована в Панамі. Кожен тариф коштує однаково в усіх трьох містах, а на 12-місячний строк ціна щонайменше на 25% нижча за іменований порівнюваний тариф, вибраний серед 12 крипто-хостів без KYC, зчитаний 2 листопада 2026 року.
