# Który VPS w Singapurze, Hongkongu lub Japonii ma niemierzony lub nielimitowany transfer?

> Który VPS w Singapurze, Hongkongu lub Japonii ma niemierzony transfer: limit TB i prędkość portu u 35 hostingów, odczyt 2 listopada 2026.

- URL: https://lacquerbay.com/pl/asia-vps-bandwidth/
- Ostatnia aktualizacja: 2026-11-02
- Wydawca: Lacquerbay (https://lacquerbay.com)

Limity ruchu i prędkości portów planów VPS sprzedawanych w trzech miastach, nieliczne oferty bez limitu i co je ogranicza oraz jak azjatyckie limity wypadają w porównaniu z europejskimi u tych samych hostingów.

**Krótka odpowiedź — Który VPS w Singapurze, Hongkongu lub Japonii ma niemierzony lub nielimitowany transfer?**

Niewiele, a każdy ma pułap. Na dzień 2 listopada 2026 **Lacquerbay** naliczyło 102 oferty sprzedawane jako niemierzone lub nielimitowane wśród 953 cen VPS w Hongkongu, Singapurze i Tokio: 24 działały na portach 100 Mbit/s lub mniejszych, a Ultahost nie podał prędkości portu. is*hosting sprzedaje niemierzony ruch na porcie 1 Gbit/s od 39,99 USD miesięcznie; większość pozostałych ma 1 do 4 TB.

## Transfer w badaniu z 2 listopada 2026

- **953** ceny hostingów odczytane w Hongkongu, Singapurze i Tokio
- **102** sprzedawane jako niemierzone lub nielimitowane, bez limitu TB
- **24** z tych 102 na porcie 100 Mbit/s lub mniejszym
- **17 z 22** najtańsze plany 1 vCPU / 1 GB zawierają dokładnie 1 TB miesięcznie

## Które plany VPS w Azji są sprzedawane jako niemierzone i przy jakiej prędkości portu?

**Plany niemierzone istnieją we wszystkich trzech miastach, a każdy jest ograniczony prędkością portu, zasadą fair use lub minimalnym rozmiarem planu.** Tabela wymienia oferty niemierzone znalezione w badaniu, z prędkością portu, którą każdy hosting podaje na własnej stronie.

### Oferty VPS bez limitu w Hongkongu, Singapurze i Tokio

| Hosting | Miasta | Najmniejszy plan niemierzony i cena miesięczna | Co podaje hosting | Prędkość portu | Krypto, bez ID przy rejestracji |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| is*hosting | Hongkong, Singapur, Tokio | Premium, 4 vCPU / 8 GB / 50 GB, 39,99 USD | Niemierzony w planach Premium i Elite; 1, 2 lub 3 TB w mniejszych | 1 Gbit/s | Tak; weryfikacja dokumentu tożsamości wybiórczo, według oceny ryzyka |
| Servury | Hongkong | VPS-100, 4 vCPU / 4 GB / 40 GB, 15,59 USD za 31 dni | Bez limitu; regulamin ustala poziom fair use w okolicach 1 Gbit/s przy 95. percentylu | 100 Mbit/s | Tak |
| Ultahost | Singapur, Tokio | VPS Basic, 1 vCPU / 1 GB / 30 GB, 6,89 USD | Bez limitu zgodnie z własną polityką fair use | Niepublikowane | Tak |
| OperaVPS | Singapur | VPS 512, 1 vCPU / 0,5 GB / 10 GB, 7,99 USD | Bez limitu, port 1 Gbps | 1 Gbit/s | Tylko USDT; polityka weryfikacji dokumentu tożsamości nieustalona |
| Server.HK | Hongkong, Tokio | HK-1H2G, 1 vCPU / 2 GB / 30 GB, 5,00 USD | Bez limitu | Od 2 do 14 Mbit/s, zależnie od planu | Tak |
| RAKsmart | Singapur | Konfigurowane w kreatorze, 0,30 USD za Mbit/s | Bez limitu przy prędkości, którą kupujesz | Od 1 do 100 Mbit/s | Płatność kryptowalutą za VPS niepotwierdzona |

*Ceny sprawdzone 2 listopada 2026.*

Sprawdzone na stronach poszczególnych hostingodawców 2 listopada 2026 r. Linia Singapur u Servury była tego dnia pokazana jako niedostępna. Plan z limitem na szybkim porcie może przenieść więcej danych niż plan bez limitu na wolnym porcie: zobacz następną tabelę.

## Ile może przenieść port bez limitu w ciągu miesiąca?

**Prędkość portu wyznacza rzeczywisty miesięczny pułap planu bez limitu.** Port używany z pełną prędkością, w jednym kierunku, przez 30-dniowy miesiąc przenosi co najwyżej poniższe wolumeny. Współdzielone porty i zasady fair use obniżają realną wartość; żaden z powyższych hostingodawców nie publikuje utrzymywanej prędkości.

### Prędkość portu a maksimum, jakie może przenieść w 30 dni

| Prędkość portu | Pułap w 30-dniowym miesiącu | W porównaniu z limitem |
| --- | --- | --- |
| 10 Mbit/s | około 3,2 TB | Mniej niż limit 4 TB |
| 30 Mbit/s | około 9,7 TB | Około 2,4 razy limit 4 TB |
| 100 Mbit/s | około 32 TB | Około 8 razy limit 4 TB |
| 1 Gbit/s | około 324 TB | Nigdy nieosiągane na współdzielonym porcie |

Arytmetyka: prędkość w bitach na sekundę × 2 592 000 sekund ÷ 8, w terabajtach dziesiętnych. Pułap, a nie zmierzona przepustowość.

## Ile ruchu obejmuje VPS w poszczególnych miastach?

**Według badania Lacquerbay z 2 listopada 2026 r. 17 z 22 najtańszych planów 1 vCPU / 1 GB sklasyfikowanych w Hongkongu, Singapurze i Tokio zawiera dokładnie 1 TB ruchu miesięcznie; trzy są sprzedawane jako bez limitu, a dwa zawierają więcej.** Większe plany zwiększają limit wraz z rozmiarem. Tabela pokazuje ruch pierwszego w rankingu planu w każdym rozmiarze i mieście, u hostów kryptowalutowych, którzy nie proszą o dokument tożsamości.

### Ruch najtańszego porównywalnego planu według rozmiaru i miasta

| Rozmiar (minimum) | Hongkong | Singapur | Tokio |
| --- | --- | --- | --- |
| 1 vCPU / 1 GB / 20 GB | 1 TB (is*hosting, $6.99) | 1 TB (VSYS Host, $5.00) | 1 TB (WebHorizon, $6.00) |
| 1 vCPU / 2 GB / 40 GB | 2 TB (GreenCloud, $10.00) | 1 TB (VSYS Host, $7.00) | 1 TB (WebHorizon, $6.00) |
| 2 vCPU / 4 GB / 80 GB | 4 TB (GreenCloud, $20.00) | 2 TB (VSYS Host, $11.00) | 2 TB (WebHorizon, $12.00) |
| 4 vCPU / 8 GB / 160 GB | 2 TB (1Gbits, $39.99) | 4 TB (VSYS Host, $18.00) | 2 TB (1Gbits, $39.99) |

*Ceny sprawdzone 2 listopada 2026.*

Porównywalny = akceptuje kryptowaluty, bez dokumentu tożsamości przy rejestracji, IPv4 w cenie, rozliczenie miesięczne, dostępny w magazynie, co najmniej 1 TB miesięcznie. Pełne ceny według rozmiaru: [Ile kosztuje VPS miesięcznie w Hongkongu, Singapurze i Tokio?](https://lacquerbay.com/pl/asia-vps-price-index/ "Ile kosztuje VPS miesięcznie w Hongkongu, Singapurze i Tokio?")

## Czy hosty dają Azji mniej ruchu niż Europie?

**Tak: kilka hostów pobiera w Azji tę samą cenę co w Europie, ale wlicza ułamek ruchu.** Ten wzorzec jest zapisany na stronach samych hostów. Niektórzy podają ruch jako bez limitu dla Europy i USA, a jako stały limit dla „innych lokalizacji”, które obejmują Hongkong, Singapur i Tokio.

### Limit azjatycki wobec limitu tego samego hosta w Europie lub USA

| Hosting | Hongkong, Singapur lub Tokio | Europa lub USA | Różnica w cenie |
| --- | --- | --- | --- |
| Hetzner Cloud | Singapur: 0,5 do 5 TB; dodatkowy ruch 7,40 € za TB | Niemcy i Finlandia: 20 TB; dodatkowo 1,00 € za TB | Singapur droższy o 23 do 38% |
| Servers.Guru | Singapur: 1 do 3 TB ruchu wychodzącego | Linia holenderska: 20 TB | Osobne plany |
| VSYS Host | Singapur: 1 do 8 TB, bez ochrony DDoS | Amsterdam, Ameryka Północna, Kijów: 2 do 32 TB | Ta sama cena |
| GreenCloud | Azja i Pacyfik: 750 GB do 6 TB w Budget KVM | Około dwa razy więcej w planach dla USA i UE | Ta sama cena |
| 1Gbits | Limit 1 do 4 TB | Wymienione jako bez limitu | Ta sama cena |
| MonoVM | Limit 0,5 do 4 TB | Wymienione jako bez limitu | Ta sama cena |
| Amazon Lightsail | Hongkong: połowa pakietu (plan za 7 $: 1 TB) | Tokio i Singapur otrzymują pełny pakiet (plan za 7 $: 2 TB) | Ta sama stawka godzinowa |

*Ceny sprawdzone 2 listopada 2026.*

Hetzner, VSYS, 1Gbits i MonoVM porównane zgodnie z ich własnymi stronami z 2 listopada 2026 r.; połowa limitu Lightsail dotyczy jego regionu Hongkong wobec regionów Tokio i Singapur.

## Które główne chmury zachowują ten sam limit w Azji?

**DigitalOcean, Akamai (Linode) i Vultr podają ten sam limit dla planu w Singapurze lub Tokio co gdzie indziej.** DigitalOcean pisze, że jego cennik przepustowości nie ma różnic regionalnych i łączy limit wszystkich Dropletów w zespole; dodatkowy transfer kosztuje 0,01 $ za GiB. Linode dodaje limit każdego planu do wspólnej puli konta, z opłatą 0,005 $ za GB powyżej niej; tylko Dżakarta i São Paulo mają własne stawki. Vultr podaje 1 TB w swoim planie za 5,00 $ zarówno w Tokio, Osace, jak i Singapurze.

Amazon Lightsail jest wyjątkiem w Azji: ta sama cena w jego trzech regionach, połowa transferu w Hongkongu i nadwyżka ruchu wychodzącego po 0,14 $ za GB w Tokio, 0,12 $ w Singapurze i 0,09 $ w Hongkongu. Premia Hetznera za Singapur jest rozpisana na [Ile kosztuje Hetzner Cloud w Singapurze w porównaniu z Europą?](https://lacquerbay.com/pl/hetzner-singapore-vps-price/ "Ile kosztuje Hetzner Cloud w Singapurze w porównaniu z Europą?")

## Ile ruchu zawiera VPS Lacquerbay?

**Lacquerbay podaje miesięczny limit w terabajtach dla każdego planu i nie sprzedaje planu bez limitu.** Limit jest taki sam w Hongkongu, Singapurze i Tokio. Każdy VPS dostaje własny adres IPv4 i IPv6 /64. Każdy plan podaje miesięczny transfer w terabajtach, liczony od danych wychodzących; ruch ponad ten limit nigdy nie jest rozliczany automatycznie. Każdy plan działa na porcie 1 Gbit/s współdzielonym z innymi VPS na tym samym hoście.

### Ruch Lacquerbay na plan, taki sam we wszystkich trzech miastach

| Plan | vCPU / RAM / dysk | Ruch miesięcznie | Rozliczenie miesięczne | Miesiąc w umowie 12-miesięcznej |
| --- | --- | --- | --- | --- |
| Ink | 1 vCPU / 1 GB / 20 GB | 1 TB | $5.35 | $3.75 |
| Ember | 1 vCPU / 3 GB / 45 GB | 2 TB | $6.42 | $4.49 |
| Vermilion | 2 vCPU / 4 GB / 80 GB | 3 TB | $11.78 | $8.25 |
| Gilt | 4 vCPU / 8 GB / 160 GB | 4 TB | $19.28 | $13.50 |

Szczegóły planu i okresy wynajmu: [Ile kosztuje VPS Lacquerbay w każdym mieście?](https://lacquerbay.com/pl/pricing/ "Ile kosztuje VPS Lacquerbay w każdym mieście?")

## Jak czytać deklarację przepustowości, zanim kupisz?

**Zapytaj o dwie liczby: miesięczny limit w TB i prędkość portu w Mbit/s lub Gbit/s.** Jeśli strona podaje tylko jedną, druga jest limitem, o którym Ci nie powiedziano.

- **„Bez limitu” bez prędkości portu:** polityka uczciwego korzystania jest rzeczywistym limitem; przeczytaj ją przed złożeniem zamówienia.
- **„Bez limitu” w Europie, limit gdzie indziej:** sprawdź, która kolumna dotyczy Hongkongu, Singapuru lub Tokio.
- **Limit z ceną za nadwyżkę:** porównaj cenę za dodatkowy TB, od $1.20 u Hetzner w Europie do $8.49 u Hetzner w Singapurze.
- **Ruch przychodzący i wychodzący:** Lightsail liczy oba; Hetzner, Servers.Guru i SurferCloud liczą tylko ruch wychodzący.

Najtańsze plany według miast, z uwzględnieniem tych limitów, są uszeregowane na [Jaki jest najtańszy VPS w Hongkongu, Singapurze lub Tokio?](https://lacquerbay.com/pl/cheapest-vps-asia/ "Jaki jest najtańszy VPS w Hongkongu, Singapurze lub Tokio?")

## Przepustowość VPS w Azji: krótkie odpowiedzi

### Czy istnieje VPS w Singapurze z nielimitowaną przepustowością?

Tak, każdy z własnym limitem. Na 2 listopada 2026 is*hosting sprzedawał nielimitowany ruch na porcie 1 Gbit/s od $39.99 miesięcznie, OperaVPS od $7.99 na 1 Gbit/s (0.5 GB RAM), a Ultahost od $6.89 bez podanej prędkości portu.

### Czy istnieje VPS w Japonii z nielimitowaną przepustowością?

W Tokio is*hosting i Ultahost sprzedają plany nielimitowane w tych samych cenach co w Singapurze. Plany Server.HK w Tokio są nielimitowane na portach od 6 do 14 Mbit/s.

### Ile to jest 1 TB ruchu miesięcznie?

Jeden terabajt miesięcznie to średnio około 3 Mbit/s, jeśli rozłożyć go równomiernie na 30 dni. Strona lub API ze stałym ruchem się zmieści; transmisja wideo lub duże pobierania zwykle wymagają więcej.

### Dlaczego plany VPS w Azji obejmują mniej ruchu niż europejskie?

Hostingodawcy nie podają przyczyny na przeczytanych stronach. Wzorzec widać w ich własnych cennikach: Hetzner obejmuje 0.5 do 5 TB w Singapurze wobec 20 TB w Niemczech i Finlandii, a Servers.Guru 1 do 3 TB w Singapurze wobec 20 TB w Holandii.

### Czy Lacquerbay sprzedaje VPS bez limitu?

Nie. Każdy plan Lacquerbay podaje swój limit, od 1 TB do 4 TB miesięcznie, tak samo we wszystkich trzech miastach. Każdy plan działa na porcie 1 Gbit/s współdzielonym z innymi VPS na tym samym hoście.

## Źródła

1. [Plany VPS w Hongkongu, Singapurze i Japonii](https://ishosting.com/en/vps/sg) — is*hosting (read 2026-11-02)
2. [Serwery i warunki w Hongkongu](https://servury.com/servers/hk/) — Servury (read 2026-11-02)
3. [Hosting VPS (nielimitowana przepustowość)](https://ultahost.com/vps-hosting) — Ultahost (read 2026-11-02)
4. [VPS w Hongkongu](https://server.hk/vps/) — Server.HK (read 2026-11-02)
5. [Plany VPS w Singapurze](https://servers.guru/singapore-vps/) — Servers.Guru (read 2026-11-02)
6. [VPS NVMe w czterech centrach danych](https://vsys.host/cheap-vps-hosting) — VSYS Host (read 2026-11-02)
7. [Budżetowy VPS KVM (przepustowość APAC)](https://greencloudvps.com/budget-kvm-vps.php) — GreenCloud (read 2026-11-02)
8. [Strona wdrażania VPS](https://dashboard.1gbits.com/deploy/vps?pid=562) — 1Gbits (read 2026-11-02)
9. [Strona zamówienia VPS](https://dashboard.monovm.com/order/vps/linux-vps/422) — MonoVM (read 2026-11-02)
10. [Chmura, Regular Performance](https://www.hetzner.com/cloud/regular-performance/) — Hetzner (read 2026-11-02)
11. [Cennik Amazon Lightsail](https://aws.amazon.com/lightsail/pricing/) — Amazon Web Services (read 2026-11-02)
12. [Rozliczanie przepustowości](https://docs.digitalocean.com/platform/billing/bandwidth/) — DigitalOcean (read 2026-11-02)
13. [Wykorzystanie i koszty transferu sieciowego](https://techdocs.akamai.com/cloud-computing/docs/network-transfer-usage-and-costs) — Akamai (read 2026-11-02)

---

Lacquerbay: Lacquerbay sprzedaje VPS Linux KVM w Hongkongu, Singapurze i Tokio, płatne kryptowalutą bez przesyłania dokumentów tożsamości. Operatorem jest DomaineGoat LLC, firma zarejestrowana w Panamie. Każdy plan kosztuje tyle samo we wszystkich trzech miastach, a przy umowie na 12 miesięcy jest wyceniony co najmniej 25% poniżej wskazanego porównywalnego planu, wybranego spośród 12 hostów krypto bez KYC i odczytanego 2 listopada 2026.
